Vstupenky

…info čoskoro

Doprava/Doľava

Prísť môžeš pešo, ale keď nevládzeš, neďaleko parku zastavuje vlak aj autobus. Vláčikarom odporúčame vystúpiť na zastávke Kežmarok – Pradiareň a po cyklochodníku je to k nám blízko a hlavne bezpečne. Motoristi zapichnú káru na parkovisku, ktorých je v okoli priemyselného parku dostatok a bajker si to pustí po cyklochodníku priamo pred stage.

Areál/Kultúra

Festival ožije v peknom parku pri národnej kultúrnej pamiatke, správaj sa tak isto kultúrne a zodpovedne.

Trieď odpad a ak môžeš, zbytočne ho nevytváraj. Kvôli bezpečnosti všetkých si neprines sklo, zbrane, pyrotechniku a podobné haluze.

Oheň je zlý pán, tak vatričky nerieš a v prípade hromov/bleskov počúvaj pokyny usporiadateľov. Okrajom parku preteká riečka, tak buď ostražitý aj voda je silný živel.

Fotiť a natáčať videjka môžeš do sýta, ale rátaj s tým, že aj ty môžeš byť súčasťou umeleckého zvečnenia.

Stan postaviť môžeš, no počet stanových miest v areáli je obmedzený a tak si stanovačku v parku nezabudni zaregistrovať v predstihu. Stanuje sa iba na určenom mieste a v nedeľu ráno do deviatej už ho maj zbalený.

A nezabudni si keš, kartičky použiješ inokedy.

Deti/Psy

Ak disponuješ deťmi, vezmi ich. Do veku 12 rokov bude zvýhodnené detské vstupné a zabavia sa na festivalových atrakciách. No nestrať ich! Môžeš zobrať aj psa, mačku a kačku, ale zúrivé zvery nechaj za dvery.

Hygiena/Covid19

Momentálne sú kultúrne akcie organizované bez kapacitných obmedzení. Samozrejme treba sledovať web + fb, kde o prípadných zmenách budeme aktuálne informovať.

 

….a zmena programu je vyhranená 🙂