O Festivale

VSTUPENKY / IDENTIFIKÁCIA

VSTUPENKY SI ZAKÚPIŠ V PREDAJI ZA ZVÝHODNENU SUMU 11 EUR NA TEJTO STRÁNKE V SEKCII VSTUPENKY. NEVÁHAJ, FFF JE KVÔLI OBMEDENEJ KAPACITE LIMITOVANÝ POČTOM 1000 OSÔB. PRE DETI DO 12 ROKOV JE VSTUP ZA 2 EURÁ. NA MIESTE ŤA VYJDE ZÁKLADNÝ VSTUP NA 14 EUR. BACHA! NÁRAMOK KTORÝ DOSTANEŠ NA VSTUPE NESMIEŠ POŠKODIŤ, ZJESŤ, ANI DÁVAŤ KAMOŠOM.

DOPRAVA / DOĽAVA

PRÍSŤ MÔŽEŠ PEŠO, ALE KEĎ NEVLÁDZEŠ, NEĎALEKO PARKU ZASTAVUJE VLAK AJ AUTOBUS. NO NA PRECHOD CEZ CESTU AKO AJ CEZ KOĽAJNICE POUŽI BEZPEČNÉ MIESTA NA TO URČENÉ. MOTORISTI ZAPICHNÚ KÁRU NA PARKOVISKU. A BAJKER SI TO PUSTÍ PO CYKLOCHODNÍKU PRIAMO PRED STAGE.

HYGIENA/POKYNY – COVID19

KEĎŽE RIZIKO NÁKAZY NAĎALEJ PRETRVÁVA, JE NA MIESTE SPRÁVAŤ SA ZODPOVEDNE A DODRŽIAVAŤ VŠETKY HYGIENICKÉ OPATRENIA. AK MÁŠ PRÍZNAKY AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA URČITE OSTAŇ DOMA! V PRÍPADE ZISTENIA PRÍZNAKOV V AREÁLI FESTIVALU, IHNEĎ KONTAKTUJ SVOJHO OŠETRUJÚCEHO LEKÁRA A OPUSŤ MIESTO HROMADNÉHO PODUJATIA. NA VSTUPE AKO AJ V CELOM AREÁLI FESTIVALU SI POVINNÝ NOSIŤ RÚŠKO, ŠÁL, ALEBO ŠATKU NA PREKRYTIE DÝCHACÍCH CIEST A ODPORÚČA SA DODRŽIAVAŤ AJ 2 M ODSTUP MEDZI OSOBAMI. Z HYGIENICKÝCH DÔVODOV JE ZAKÁZANÉ PODÁVANIE RÚK.

AREÁL / KULTÚRA

FESTIVALOVÁ BRÁNA SA OTVÁRA O 11.00 HOD. A KEĎŽE FESTIVAL OŽIJE V PEKNOM PARKU PRI NÁRODNEJ KULTÚRNEJ PAMIATKE, SPRÁVAJ SA TAK ISTO KULTÚRNE A ZODPOVEDNE. TRIEĎ ODPAD A AK MÔŽEŠ, ZBYTOČNE HO NEVYTVÁRAJ. KVÔLI BEZPEČNOSTI VŠETKÝCH SI NEPRINES SKLO, ZBRANE, PYROTECHNIKU A PODOBNÉ HALUZE. OHEŇ JE ZLÝ PÁN, TAK VATRIČKY NERIEŠ A V PRÍPADE HROMOV/BLESKOV POČÚVAJ POKYNY USPORIADATEĽOV. OKRAJOM PARKU PRETEKÁ RIEČKA, TAK BUĎ OSTRAŽITÝ AJ VODA JE SILNÝ ŽIVEL. FOTIŤ A NATÁČAŤ VIDEJKA MÔŽEŠ DO SÝTA, ALE RÁTAJ S TÝM, ŽE AJ TY MÔŽEŠ BYŤ SÚČASŤOU UMELECKÉHO ZVEČNENIA. STAN POSTAVIŤ MÔŽEŠ, NO IBA NA URČENOM MIESTE A V NEDEĽU RÁNO DO DEVIATEJ UŽ HO MAJ ZBALENÝ. A NEZABUDNI SI KEŠ, KARTIČKY POUŽIJEŠ INOKEDY.

DETI / PSY

AK DISPONUJEŠ DEŤMI, VEZMI ICH. DO VEKU 12 ROKOV (VRÁTNE) MAJÚ SYMBOLICKÉ VSTUPNÉ A ZABAVIA SA NA FESTIVALOVÝCH ATRAKCIÁCH. NO NESTRAŤ ICH! MÔŽEŠ ZOBRAŤ AJ PSA, MAČKU A KAČKU, ALE ZÚRIVÉ ZVERY NECHAJ ZA DVERY.

. . . ZMENA PROGRAMU JE VYHRANENÁ