O Festivale

VSTUPENKY / IDENTIFIKÁCIA

INFO ČOSKORO

DOPRAVA / DOĽAVA

PRÍSŤ MÔŽEŠ PEŠO, ALE KEĎ NEVLÁDZEŠ, NEĎALEKO PARKU ZASTAVUJE VLAK AJ AUTOBUS. MOTORISTI ZAPICHNÚ KÁRU NA PARKOVISKU. A BAJKER SI TO PUSTÍ PO CYKLOCHODNÍKU PRIAMO PRED STAGE.

AREÁL / KULTÚRA

FESTIVAL OŽIJE V PEKNOM PARKU PRI NÁRODNEJ KULTÚRNEJ PAMIATKE, SPRÁVAJ SA TAK ISTO KULTÚRNE A ZODPOVEDNE. TRIEĎ ODPAD A AK MÔŽEŠ, ZBYTOČNE HO NEVYTVÁRAJ. KVÔLI BEZPEČNOSTI VŠETKÝCH SI NEPRINES SKLO, ZBRANE, PYROTECHNIKU A PODOBNÉ HALUZE. OHEŇ JE ZLÝ PÁN, TAK VATRIČKY NERIEŠ A V PRÍPADE HROMOV/BLESKOV POČÚVAJ POKYNY USPORIADATEĽOV. OKRAJOM PARKU PRETEKÁ RIEČKA, TAK BUĎ OSTRAŽITÝ AJ VODA JE SILNÝ ŽIVEL. FOTIŤ A NATÁČAŤ VIDEJKA MÔŽEŠ DO SÝTA, ALE RÁTAJ S TÝM, ŽE AJ TY MÔŽEŠ BYŤ SÚČASŤOU UMELECKÉHO ZVEČNENIA. STAN POSTAVIŤ MÔŽEŠ, NO IBA NA URČENOM MIESTE A V NEDEĽU RÁNO DO DEVIATEJ UŽ HO MAJ ZBALENÝ. A NEZABUDNI SI KEŠ, KARTIČKY POUŽIJEŠ INOKEDY.

DETI / PSY

AK DISPONUJEŠ DEŤMI, VEZMI ICH. DO VÝŠKY 138 CM ZA NICH NEPLATÍŠ A ZABAVIA SA NA FESTIVALOVÝCH ATRAKCIÁCH. NO NESTRAŤ ICH! MÔŽEŠ ZOBRAŤ AJ PSA, MAČKU A KAČKU, ALE ZÚRIVÉ ZVERY NECHAJ ZA DVERY.

. . . ZMENA PROGRAMU JE VYHRANENÁ