Vstupenky

Predpredaj vstupeniek je spustený cez medzinárodnú ticketingovú sieť GoOut. Vstupné v predpredaji poriešiš za 13 eur, na mieste to bude za 15 eur. Za deti do 12 rokov zaplatíš 2 eurá. Počet návštevníkov festivalu bude určite limitovaný. Aktuálne informácie ohľadom obmedzenia kapacity ohlásime však až krátko pred podujatím. Nezabudni, že náramok, ktorý na vstupe do areálu dostaneš, nesmieš poškodiť, zjesť ani dávať kamošom.

Doprava/Doľava

Prísť môžeš pešo, ale keď nevládzeš, neďaleko parku zastavuje vlak aj autobus. Motoristi zapichnú káru na parkovisku a bajker si to pustí po cyklochodníku priamo pred stage.

Areál/Kultúra

Festival ožije v peknom parku pri národnej kultúrnej pamiatke, správaj sa tak isto kultúrne a zodpovedne. Trieď odpad a ak môžeš, zbytočne ho nevytváraj. Kvôli bezpečnosti všetkých si
neprines sklo, zbrane, pyrotechniku a podobné haluze. Oheň je zlý pán, tak vatričky nerieš a v prípade hromov/bleskov počúvaj pokyny usporiadateľov. Okrajom parku preteká riečka, tak buď ostražitý aj voda je silný živel. Fotiť a natáčať videjka môžeš do sýta, ale rátaj s tým, že aj ty môžeš byť súčasťou umeleckého zvečnenia. Stan postaviť môžeš, no iba na určenom mieste a v nedeľu ráno do deviatej už ho maj zbalený. A nezabudni si keš, kartičky použiješ inokedy.

Deti/Psy

Ak disponuješ deťmi, vezmi ich. Do veku 12 rokov bude zvýhodnené detské vstupné a zabavia sa na festivalových atrakciách. No nestrať ich! Môžeš zobrať aj psa, mačku a kačku,ale zúrivé zvery nechaj za dvery.

Hygiena/Covid19

KEDŽE OKRES KEŽMAROK JE MOMENTÁLNE V ZELENEJ FARBE, PRE FEST FAJNÝ FEST PLATIA TIETO OPATRENIA:
– FESTIVAL SA USKUTOČNÍ PRE MAXIMÁLNE 1000 NÁVŠTEVNÍKOV,
– JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ R-O-R,
– ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK,
– V PRÍPADE VZNIKU RESPIRAČNÉHO OCHORENIA, JE OSOBA POVINNÁ ZOSTAŤ V DOMÁCEJ IZOLÁCII,
– AK SA U NÁVŠTEVNÍKA PREJAVIA PRÍZNAKY RESPIRAČNÉHO OCHORENIA, JE POVINNÝ TELEFONICKY KONTAKTOVAŤ SVOJHO LEKÁRA A OPUSTIŤ AREÁL FESTIVALU,
– RIZIKOVÝM SKUPINÁM (Z HĽADISKA VYŠŠIEHO VEKU, ZDRAVOTNÉHO STAVU A TEHOTNÝM OSOBÁM) SA ODPORÚČA ÚČASŤ NA HROMADNOM PODUJATÍ ZVÁŽIŤ (S VÝNIMKOU ZAOČKOVANÝCH).

 

….a zmena programu je vyhranená 🙂