Vstupenky

info čoskoro

Doprava/Doľava

Prísť môžeš pešo, ale keď nevládzeš, neďaleko parku zastavuje vlak aj autobus. Motoristi zapichnú káru na parkovisku a bajker si to pustí po cyklochodníku priamo pred stage.

Areál/Kultúra

Festival ožije v peknom parku pri národnej kultúrnej pamiatke, správaj sa tak isto kultúrne a zodpovedne. Trieď odpad a ak môžeš, zbytočne ho nevytváraj. Kvôli bezpečnosti všetkých si
neprines sklo, zbrane, pyrotechniku a podobné haluze. Oheň je zlý pán, tak vatričky nerieš a v prípade hromov/bleskov počúvaj pokyny usporiadateľov. Okrajom parku preteká riečka, tak buď ostražitý aj voda je silný živel. Fotiť a natáčať videjka môžeš do sýta, ale rátaj s tým, že aj ty môžeš byť súčasťou umeleckého zvečnenia. Stan postaviť môžeš, no iba na určenom mieste a v nedeľu ráno do deviatej už ho maj zbalený. A nezabudni si keš, kartičky použiješ inokedy.

Deti/Psy

Ak disponuješ deťmi, vezmi ich. Do veku 12 rokov bude zvýhodnené detské vstupné a zabavia sa na festivalových atrakciách. No nestrať ich! Môžeš zobrať aj psa, mačku a kačku,ale zúrivé zvery nechaj za dvery.

Hygiena/Covid19

KEDŽE OKRES KEŽMAROK JE MOMENTÁLNE V ZELENEJ FARBE, PRE FEST FAJNÝ FEST PLATIA TIETO OPATRENIA:
– FESTIVAL SA USKUTOČNÍ PRE MAXIMÁLNE 1000 NÁVŠTEVNÍKOV,
– JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ R-O-R,
– ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK,
– V PRÍPADE VZNIKU RESPIRAČNÉHO OCHORENIA, JE OSOBA POVINNÁ ZOSTAŤ V DOMÁCEJ IZOLÁCII,
– AK SA U NÁVŠTEVNÍKA PREJAVIA PRÍZNAKY RESPIRAČNÉHO OCHORENIA, JE POVINNÝ TELEFONICKY KONTAKTOVAŤ SVOJHO LEKÁRA A OPUSTIŤ AREÁL FESTIVALU,
– RIZIKOVÝM SKUPINÁM (Z HĽADISKA VYŠŠIEHO VEKU, ZDRAVOTNÉHO STAVU A TEHOTNÝM OSOBÁM) SA ODPORÚČA ÚČASŤ NA HROMADNOM PODUJATÍ ZVÁŽIŤ (S VÝNIMKOU ZAOČKOVANÝCH).

 

….a zmena programu je vyhranená 🙂